Privatumo politika

Privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės interneto svetainėje www.bdt.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie tai, kada, kodėl ir kokius Jūsų asmens duomenis tvarkome tiesioginės rinkodaros tikslais. Rekomenduojame susipažinti su šia Privatumo politikos svarbia informacija, kuri apima informaciją apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Vilniaus BDT“, įmonės kodas 125722762, www.bdt.lt, tel. +370 614 44888, el. pašto adresas info@bdt.lt.Kas yra slapukas (angl. cookies)

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, išsaugoma jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai lankotės svetainėje, kuri prisimena Jūsų veiksmus ir nuostatas (prisijungimą, kalbos pasirinkimą ir kt.), kad jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų, kai lankotės svetainėje pakartotinai. Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus būtinuosius ir techninius slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

Kokius slapukus naudojame?

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami tiek būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip kalbos, šrifto dydžio ir kt., tiek ir analininius. Iš pastarųjų mūsų svetainėje naudojame “Google Analytics” įrašomus slapukus, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Šie slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje, jos naudojimosi metu, kiek laiko užtrunka ir t.t. Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

Būtinieji slapukai

Padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Jų pagalba užtikrinama būtinasis interneto svetainės funkcionalumas. Būtinieji slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine.

Mūsų svetainėje naudojami funkcionalumą gerinantys slapukai:

pll_language – nustato internet svetainės, paskutinios vartotojo parinktos saito sąsajos kalbos panaudojimui. Galiojimo laikas – 365 dienos.

Statistika/ analitika:     

_ga – nustato Google Analitics, naudojamas Google Analitics vartotojų sesijų identifikavimui.
Galiojimo laikas – 2 metai.

_gid. – nustato Google Analitics, naudojamas Google Analitics saito lankytojams atskirti.
Galiojimo laikas – 24 valandos.

_gat. – nustato Google Analitics, naudojamas Google Analitics saito puslapių peržiūrų statistikai rinkti. Galiojimo laikas – 1 minutė.Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys – slapukai

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.
Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių (Youtube, Google, Facebook).

Slapukų valdymo nustatymai

Slapukus galite valdyti ir per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti, kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: Chrome; Mozilla, Edge; Safari; Opera.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@bdt.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.