Griovimas yra viena iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Griovimas – tai įvairių statinių išardymo – griovimo darbai, nuo gyvenamo namo iki įvairaus dydžio sandėlių bei gamyklų. Mūsų įmonė griovimo darbams naudoja šiuolaikinę, naujausios kartos griovimo techniką, darbuotojai yra specialiai apmokyti, turintys didelę patirtį bei aukštą kvalifikaciją.

Griovimo proceso pradžioje mūsų kvalifikuoti specialistai įvetina pastato būklę ir parengia griovimo darbų technologinį projektą. Pradedant darbus obejkte yra gaunamas statybos leidimas pastato griovimo, demontavimo darbams. Gavus visus reikiamus leidimus paruošiama darbų atlikimo vieta, atitinkanti visus darbo saugos reikalavimus, aptveriama teritorija, nustatomos pavojingos vietos, apribojamas patekimas į pavojingas zonas. Atlikus šiuos parengiamuosius darbus, pradedama smagiausia – sudėtingiausia dalis. Vadovaujantis griovimo darbų technologiniu projektu pradeda dirbti sunkioji technika, ekskavatorius ilgąja strėle su hidraulinėmis žirklėmis ir ekskavatorius su hidrauliniu plaktu. Susikaupus griovimo atliekom, atvežamas ratinis krautuvas ir mobilus trupintuvas, statybianiam laužui perdirbti. Ratinis krautuvas pakrauna trupintuvą susidariusiomis griovimo atliekomis, kurios perdirbamos į skaldą, kurią arba išvežame iš darbo aikštelės, arba panaudojame vietoje, pvz. laikiniems keliams, aikštelėms ar teritorijos išlyginimui.

Nugriovus visą pastatą, pašalinami tiek buvusio pastato, tiek jo teritorijoje esantys pamatai, kad nekiltų trūkdžių vykdant naujas statybas, įrenginėjant naujus pamatus, tiesiant komunikacijas, atliekant reljefo formavimo, gerbūvio įrengimo darbus ir pan. Atlikus visus griovimo, skaldos perdirbimo ir pamatų šalinimo darbus, aikštelė paruošiama būsimiems projektams.