• +370 61 444 888
  • Šv. Stepono g. 39, LT - 01312 Vilnius
Pjovimas

Dar prieš keletą metų deimantinio pjovimo ar gręžimo darbų statybose praktiškai būtume neaptikę, dabar tai nuolatinis statybinių darbų palydovas, be kurio jau sunkiai galima įsivaizduoti šiuolaikinę statybą.

Pačioje darbų technologijoje nėra nieko naujo ar revoliucinio, tačiau šiandien turime kur kas didesnes galimybes, tuo pačiu daug platesnį pritaikymą. Pastatų šeimininkai, saugodami pastato konstrukcijas, reikalauja, kad technologinės angos būtų gręžiamos ar išpjaunamos be vibracijos, taip pat betonuojant nebepaliekamos angos komunikacijoms. Jos deimantiniais grąžtais gręžiamos vėliau, o tai leidžia žymiai paspartinti darbus ir padidinti darbų tikslumą bei kokybę. Storiausia pjaustyta perdanga – 1,5 m storio monolitinio gelžbetonio konstrukcijos Ignalinos AE I bloko, II bloko korpusuose. Technologinės angos skirtos iki galo nepanaudotoms kuro kasetėm pergabenti iš I bloko į II bloko reaktorių.

Stambiausias nupjautas segmentas – 3m storio, 6,5 m ilgio gelžbetonio iškyša Klaipėdos uoste. Darbus atlikome deimantiniu lynu.